Certyfikowane zawory

© ASCO

Udostępnij:

Firma ASCO zaprezentowała nowe zawory serii 290, które dzięki zgodności z odpowiednimi rozporządzeniami można stosować do kontaktu z mediami pomocniczymi w przetwórstwie żywności lub też cieczy spożywczych.

Zawory te dostępne są w wersji z korpusami ze stali nierdzewnej z przyłączami gwintowanymi na klampy lub do wspawania. Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości gwarantuje ich niezawodność, solidność i długi czas eksploatacji, a budowa – łatwość konfiguracji oraz prostą obsługę. Nowe zawory dostępne są w kombinacji ze wszystkimi standardowymi opcjami, które są dostępne w odniesieniu do serii 290.Produkt ten dostarczany jest wraz z deklaracją zgodności, w tym listą wszystkich mających kontakt z produktem części i ich certyfikatów.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również