COMAU na targach Automaticon 2015

©

Udostępnij:

Od 17 do 20 marca odbywają się targi AUTOMATICON, w których firma Comau bierze właśnie udział. Podczas targów firmy oraz klienci indywidualni mogą poznać i przetestować zaawansowane technologie automatyki przemysłowej. Zautomatyzowane rozwiązania są szeroko stosowane i często spotykane na polskim rynku.

Jedną z atrakcji targów jest nowy 6-osiowy robot o zasięgu mniej niż metr (999 mm) i ładowność do 10 kg, czyli Comau Racer 999. Szczególną cechą tego robota jest praca w ograniczonych przestrzeniach. Podczas imprezy Racer 999 będzie współzawodniczył ze zwiedzającymi, ścigając się na torze formuły pierwszej. Innowacyjny robot weźmie również udział w konkursie "Produkt Roku" organizowanym przez Control Engineering Polska.Kolejna atrakcja to Racer 7-1.4, który może okazać się wyzwaniem dla odwiedzających w konkursie zręczności i szybkości. Racer 7-1.4 o ładowności 7 kg i zasięgu 1,4 metrów jest najszybszym robotem na świecie w swojej kategorii i jest idealny do zastosowań wymagających dużej szybkości i precyzji.

Poza tym Comau przedstawia na targach jeszcze inne dwa roboty: zgrzewalniczy z unikalną technologią COMAU dla zgrzewania punktowego (the spot welding machine) z opatentowaną technologią przelotowego nadgarstka oraz robot do spawania łukowego Smart ARC4 z technologią przelotowego nadgarstka.

To wszystko można obejrzeć na stoisku C10/D7.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również