„Ćwicz się w LEAN” – VII edycja Innovations for Logistics

targi ITM 2018 © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Aby reagować płynnie na dynamikę przepływu towarów, logistykę wewnętrzną musi charakteryzować elastyczność, sprawność i balans. Te trzy umiejętności stanowią kluczową osnowę idei tegorocznego projektu Innovations for Logistics Industy (In4Log 2018) podczas targów ITM Polska 2018.

VII edycja tego wydarzenia, które wspólnie organizują wydawnictwo Medialog i Międzynarodowe Targi Poznańskie, skupia się na innowacjach w logistyce przemysłu, nowoczesnych technikach kompletacji towarów i organizowaniu przepływów wewnętrznych.


Zarządzanie w nowoczesnym stylu logistyką wewnętrzną nie sprowadza się do posiadania wyłącznie nowoczesnych urządzeń. Dzisiaj coraz trudniej osiągnąć tylko tym sposobem przewagę konkurencyjną. Ważne jest, aby posiąść umiejętność codziennego ćwiczenia metod i standardów pracy prowadzących przedsiębiorstwo do „szczupłej” struktury i efektywności. Stąd trafione jest porównanie do treningu sportowego i slogan tegorocznej edycji In4log: „Ćwicz się w LEAN”.

Targi Modernlog to doskonałe miejsce do prezentacji sposobów zmiany każdego dnia i na każdym kroku oblicza własnej firmy, poznania „ćwiczeń z LEAN” i spojrzenia na posiadane urządzenia do logistyki wewnętrznej w nowy sposób, tak by nadać im niespotykaną produktywność poprzez lepsze wykorzystanie zasobów.


TOP w kategorii
Zasadniczym przesłaniem In4Log była chęć przekazania inwestorom informacji, że każda istniejąca i zastana przestrzeń produkcyjna może podlegać zmianie w duchu LEAN, a proces ten nie wymaga szczególnego nakładu kapitału. Wiele z urządzeń nadaje się do tego doskonale, wystarczy je odpowiednio doposażyć i zastosować logikę eliminacji MUDA, czyli wszelkiego rodzaju marnotrawstwa.

Tegoroczne pokazy „ćwiczeń z LEAN” odbywają się każdego dnia targów ITM Polska według scenariusza, który pokaże, jak wpływać na takie parametry pracy jak: wydajność, szybkość przepływu, czas realizacji dostaw wewnętrznych i bezbłędność wydań kompletacyjnych.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również