CyberTek2019 poruszy temat cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstw

cyberbezpieczeństwo © Astor

Udostępnij:

Konferencja cyberbezpieczeństwa przemysłowego CyberTek2019 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się 20-21 maja pod hasłem "Ekosystem cyberbezpieczeństwa. Współpraca i współzależność w systemach przemysłowych" w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Konferencja jest profesjonalnym wydarzeniem technicznym, skierowanym zarówno do inżynierów i entuzjastów tajników cyberbezpieczeństwa sieci OT, jak i osób decyzyjnych. 

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, których działalność składa się na łańcuchy dostaw zaopatrujące większe, często globalne procesy i branże jak: automotive, produkcja maszyn i urządzeń, technologie lotnicze, produkcja spożywcza, farmaceutyczna oraz transport i logistyka.

Tematyka i program konferencji CyberTek2019 będzie także szczególnie interesujący dla podmiotów kwalifikowanych przez Ustawę z dnia 5 lipca 2018r o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa do grupy Operatorów Usług Kluczowych, którą ustawodawca zobowiązuje do podjęcia konkretnych działań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.Na wydarzeniu będzie okazja posłuchać wybitnych specjalistów o międzynarodowym autorytecie, którzy podzielą się swą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Organizatorom udało się skupić w jednym miejscu i czasie wyjątkowych specjalistów – wszystko po to by wspierać wiedzę i świadomość polskich przedsiębiorstw, pokazać najlepsze praktyki oraz ugruntować podejście do cyberbezpieczeństwa jako procesu nieustającego rozwoju i doskonalenia. 

 

>>Rejestracja i szczegóły nt. konferencji CyberTek 2019<<


TOP w kategorii
 

Źródło: Tekniska

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również