Czerwcowy MM Magazyn Przemysłowy już gotowy

Raport poświęcony rynkowi maszyn w Polsce i artykuły dotyczące obróbki metali to główne tematy czerwcowego wydania MM Magazynu Przemysłowego - wydania specjalnego na Targi ITM (jedna z największych imprez branżowych w tej części Europy). Numer jest wyjątkowy nie tylko ze względu na interesujące tematy - to rekordowa edycja w historii polskiego MM-a pod względem objętości.

170 stron magazynu poświęciliśmy m.in. zagadnieniom przemysłu maszynowego, obróbki mechanicznej i nowoczesnych technologii w przemyśle. Piszemy o sztucznej inteligencji, przyglądamy się, w jaki sposób kognitywistyka wykorzystywana jest w przemyśle, i prezentujemy przykłady tzw. inteligentnych produktów. Nasi dziennikarze byli obecni na najważniejszych branżowych wydarzeniach. W nowym numerze znajduje się m.in. relacja z Hannover Messe 2017. Przyjrzeliśmy się także rynkowi tokarek w Polsce, przygotowując specjalne zestawienie najpopularniejszych rodzajów tych obrabiarek. W numerze zajmujemy się też obróbką laserową (automatyzacja procesów zdalnego spawania laserowego, wykorzystanie lasera w łączeniu kompozytów) i obróbką metali (frezowanie płaszczyzn, technologia azotowania gazowego, gazy osłonowe i cynkowanie konstrukcji stalowych). Wszystko to i wiele więcej można znaleźć w najnowszym wydaniu MM-a.

Wysyłka czerwcowego magazynu już ruszyła.

>>Zobacz szczegółowy spis treści majowego MM Magazynu Przemysłowego<<

>>Zamów prenumeratę MM Magazynu Przemysłowego<<


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.