Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska

igus, Gazele Biznesu © igus

Udostępnij:

Firma igus Polska po raz czwarty z rzędu znalazła się na liście Gazel Biznesu, odnotowując wzrost przychodów w 2017 r. o 142,31%. 

Dziennik Puls Biznesu kolejny raz wyróżnił spółkę igus Polska tytułem „Gazeli Biznesu”. Polski oddział światowego lidera w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych po raz pierwszy został wyróżniony tą nagrodą w 2014 r.



Znalezienie się w tym prestiżowym rankingu to dla nas ogromna nobilitacja. Szczególnie cieszy fakt, że nie jest to wydarzenie jednorazowe – mówią Daniel Marzec i Radomir Ochocki, dyrektorzy zarządzający, którzy z początkiem 2018 r. przejęli stery spółki.

Kolejna Gazela Biznesu dla igus Polska jest potwierdzeniem dynamicznego wzrostu firmy. O jej miejscu na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (od 2014 do 2016 r.). W przypadku igus Polska jest to 142,31%.


TOP w kategorii




Dokonane w ostatnim czasie dwukrotne zwiększenie zatrudnienia i realizowana właśnie rozbudowa hali produkcyjnej, magazynowej oraz biurowej to zmiany, które
z pewnością zaowocują dalszym, równie dynamicznym rozwojem sprzedaży w roku 2018.

Polski oddział igus w ciągu ostatnich 9 lat wyewoluował z niewielkiej firmy handlowej zatrudniającej kilka osób, do ponad 100-osobowej spółki handlowo-produkcyjno-technologicznej. Jest dziś najdynamiczniej rozwijającym się i wzorcowym dla pozostałych oddziałów niemieckiej spółki-matki.

Udostępnij:

Drukuj





MM



Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również