Datalogic JET™: pierwsze urządzenie z certyfikatem Windows Mobile 6

©

Udostępnij:

Datalogic Mobile jest pierwszą na świecie firmą w branży Auto-ID, która zainstalowała najnowszą wersję systemu operacyjnego Windows Mobile 6 Microsoftu w palmtopie przemysłowym.

Laboratoria certyfikujące firmy Microsoft dopuściły system operacyjny Windows Mobile 6 do pracy z profesjonalnym palmtopem Datalogic JETTM. Windows Mobile 6 jest systemem operacyjnym specjalnie dostosowanym do przenośnego urządzenia. - Datalogic JETTM z Windows Mobile 6 spełnia zapotrzebowania rynku w zakresie współdziałania tego typu urządzeń z innymi aplikacjami oraz telefonią komórkową. - podsumowuje Tomasz Szymański, dyrektor ds. sprzedaży Datalogic. Wykorzystany w Datalogic JETTM Windows Mobile 6 obsługuje wszystkie rodzaje dostępu do poczty elektronicznej poprzez zastosowanie Outlook Mobile, jak również wszystkie typy komunikacji stosowanej w telefonii komórkowej, włącznie z VOiP. Palmtop Datalogic JETTM pozostaje kompatybilny z wszelkimi aplikacjami pracującymi w Windows Mobile 5.0. Posiada także wszystkie programy użytkowe z pakietu Microsoft Office Mobile, takie jak Word, Excel i Power Point Mobile.O współpracy Datalogic z Microsoftem

Ścisła współpraca z firmą Microsoft i otrzymanie certyfikatu na zastosowanie systemu operacyjnego Windows Mobile 6 potwierdza czołową światową pozycję, jaką Datalogic Mobile już od lat zajmuje w branży przenośnych komputerów.Początki współpracy pomiędzy Microsoft a Datalogic sięgają roku 2002, kiedy to Datalogic rozpoczęła integrację swoich przenośnych komputerów z systemem operacyjnym Windows CE opracowanym przez Microsoft na potrzeby profesjonalnych zastosowań. Kolejne wersje Microsoft Windows CE znajdowały stopniowo coraz szersze zastosowanie na przykład w sprzęcie, z jakiego korzysta branża logistyczna na całym świecie przy zarządzaniu magazynami, w kompaktowych terminalach i w branży detalicznej. Datalogic Mobile kładzie szczególny nacisk na rozwój aplikacji stosowanych w urządzeniach przenośnych, które integrują system operacyjny z wewnętrznymi aplikacjami. W 2008 roku firma Datalogic Mobile planuje również zintegrować Windows Mobile 6 ze swoimi pozostałymi dwoma kluczowymi produktami: komputerem przenośnym KymanTM oraz palmtopem PegasoTM.

www.jet.datalogic.com

 

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również