DIG Świtała. 20 lat w przemyśle

stoisko DIG Świtała na targach ITM 2021 © Raven Media

Udostępnij:

DIG Świtała na rynku istnieje od 2001 r. i od początku zajmuje się dystrybucją włoskich maszyn i urządzeń do plastycznej obróbki blachy, pręta, drutu i rur. W swoim portfolio posiada kilkunastu włoskich producentów z zakresu obróbki metali, którzy sprzedają swoje maszyny na całym świecie.

Przedstawiciele firmy DIG Świtała wzięli udział w tegorocznej edycji targów ITM w Poznaniu. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa było to wydarzenie ważne, gdyż umożliwiło liczne bezpośrednie kontakty z klientami, a także stanowiło okazję do świętowania 20-lecia firmy. To właśnie od tylu lat DIG Świtała dostarcza rozwiązania ukierunkowane na zastosowania przemysłowe.Już teraz przedsiębiorstwo zaprasza na targi STOM w Kielcach, które odbędą się w dniach 19–21 października 2021 r. Podczas tego wydarzenia, za sprawą przygotowanego stoiska, również będzie można bezpośrednio poznać ofertę firmy DIG Świtała.

Źródło: DIG Świtała

 

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również