DIG Świtała: Dwie dekady w branży

Udostępnij:

Przed nami XIV Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL pod wspólnym hasłem „Czas się spotkać”, które dobrze oddaje entuzjazm całej branży. W targach zadeklarowało udział ponad 250 firm, co potwierdza, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Oczywiście nie może w nim zabraknąć także reprezentacji DIG Świtała.

W tym roku będzie nam szczególnie miło spotkać się z Państwem w Kielcach, ponieważ obchodzimy jubileusz 20-lecia naszej aktywności rynkowej! Mamy nadzieję, że dzięki Waszej obecności na Targach uda się razem świętować w większym gronie. Liczymy, że w dniach 19-21 października nie zabraknie okazji do wznoszenia toastów na naszym stoisku. W końcu to również dzięki Państwu możemy dzisiaj celebrować dwie dekady w branży. Cieszymy się, że dostarczyliśmy i uruchomiliśmy przez te lata ponad 1500 maszyn do polskich przedsiębiorstw, zwiększając ich wydajność i konkurencyjność. Jesteśmy dumni z miejsca, w którym się znajdujemy i chcemy dzielić z Wami owoce sukcesu DIG Świtała.

Na stoisku DIG Świtała tradycyjnie będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania opracowane z myślą o Przemyśle 4.0:

  • pracującą prasę krawędziową włoskiego producenta G.A.D.E.,
  • giętarkę do rur włoskiego producenta Startechnology,
  • urządzenia spawające MECOME,
  • prasę mimośrodową MA.TE Presse,
  • profile wytłaczane na gorąco firmy SIDERVAL.

Hala E stoisko 25, czyli gościnne progi DIG Świtała na STOM-TOOL zapraszają również do skorzystania z możliwości spotkania się z włoskimi przedstawicielami oraz serwisantami podczas targów. 20-lecie firmy to dobry czas na podsumowania i snucie śmiałych wizji na przyszłość. Chętnie opowiemy o naszych rozwiązaniach i planach, w których nie zabraknie dedykowanej oferty dla każdego zainteresowanego przedsiębiorstwa.

A po targach, z przyjemnością zapraszamy w odwiedziny do naszej siedziby w Łaziskach na Górnym Śląsku. Zobaczycie tam Państwo pracujące w showroomie maszyny i napijecie się prawdziwej, włoskiej kawy! Czas się spotkać z DIG Świtała! 19-21 października 2021, XIV Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Pamiętajcie, że aktywność każdego przedsiębiorstwa zaczyna się od partnerskiej rozmowy.

Artykuł sponsorowany (DIG Świtała)

Udostępnij:

Drukuj


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.