Dla branży magazynowej i transportowej

Udostępnij:

Baumalog to polska firma inżynierska konstruująca oraz wytwarzająca automatyczne systemy magazynowe i transportowe. Z jej rozwiązań korzystają klienci z Polski, Europy i całego świata.

Baumalog jest autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych. Dodatkowo firma oferuje oprogramowanie WMS pozwalające zarządzać stanami magazynowymi, zleceniami i produkcją, które można łatwo zintegrować z systemami ERP różnych producentów.

Regały windowe
Regały windowe firmy Modula

Wśród wartości wyróżniających markę warto wskazać własne biuro konstrukcyjne, które umożliwia dostosowanie parametrów urządzeń i maszyn do indywidualnych potrzeb klientów, kompleksową obsługę – od doradztwa, przez przygotowanie koncepcji, konstruowanie i wytwarzanie, po uruchomienie i serwis, a także funkcjonalność, ekonomiczność i elastyczność rozwiązań. 

Rynek docelowy
Firma zajmuje się konstrukcją i wytwarzaniem rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów przetwarzania (przede wszystkim blach, profili, prętów i innych materiałów o dużych masach i gabarytach) oraz zwiększających efektywność procesów związanych z logistyką wewnętrzną, tj. optymalizujących przepływ materiałów zarówno w procesie produkcyjnym, jak i na etapie kompletacji i wysyłki.

Regał magazynowy
Regał TwinTower na dłużyce

Baumalog posiada w ofercie również regały windowe Modula do magazynowania drobnych artykułów, znajdujące zastosowanie praktycznie w każdej branży – najczęściej w centrach logistycznych, sektorze e-commerce czy jako magazyn komponentów. Automatyczne systemy magazynowe Baumalog gwarantują oszczędność powierzchni, skrócenie czasu operacji technologicznych, zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych, a przede wszystkim niższe koszty.

Źródło: Baumalog

Udostępnij:

Drukuj


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.