DMG Mori na targach MACH-TOOL

DMG Mori na MACH-TOOL © DMG Mori

Udostępnij:

W dniach od 5 do 8 czerwca br. podczas tegorocznych targów MACH-TOOL w Poznaniu firma DMG Mori zaprezentuje na swoim stoisku (hala 3, stoisko 2) najnowszą generację obrabiarek uniwersalnych. 

Transformacja cyfrowa jest kluczową kwestią dla DMG Mori, wyznacza ona oddolną strategię – od obrabiarki z CELOS do produkcji z CELOS, dzięki którym przekształca się w Cyfrową Fabrykę. Sterowanie oparte na aplikacjach, środowiska obsługi CELOS oraz ekskluzywne Cykle Technologiczne i narzędzia Powertools aktywnie kształtują ideę Przemysłu 4.0.Podczas targów MACH-TOOL w ramach targów ITM będzie można się dowiedzieć, w jaki sposób CELOS całkowicie integruje twoją firmę z obrabiarkami, rozwiązaniami z zakresu automatyzacji i łączy ją z produkcją cyfrową.

LOKALNA PRODUKCJA: CLX 350 – sześciostronna obróbka detali o średnicy do Ø 320 mm oraz 530 mm długości toczenia.

LOKALNA PRODUKCJA: CMX 50 U – pięciostronna obróbka detali do 200 kg przy zastosowaniu najnowszej technologii sterowania 3D wraz z ekranem wielodotykowym Siemens.

CELOS i CYKLE TECHNOLOGICZNE DMG MORI
60% szybsze dzięki programowaniu konwersacyjnemu.

ZINTEGROWANA AUTOMATYZACJA
Bezpośrednie transportowanie detali z jednego źródła.Źródło: DMG Mori

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również