DMG MORI Open House – światowe premiery tuż za rogiem

© Raven Media Ewa Gardoń

Udostępnij:

Siedziba DMG MORI Polska Sp. z o.o w Pleszewie na cztery dni zamieniła się w wielkie centrum wystawiennicze. W dniach 24-27 listopada odbywała się tam wystawa firmowa DMG MORI, która była okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy, w tym światowymi premierami wprowadzonymi dopiero na polski rynek. W spotkaniu uczestniczyło ponad 250 osób ze 116 firm oraz 179 uczniów szkół średnich i wyższych.

Każdy dzień spotkania obfitował w konferencje, warsztaty i wykłady, w trakcie których zwiedzający mogli m.in. zapoznać się z najnowszymi produktami DMG MORI, zobaczyć, jak funkcjonuje fabryka Famot Pleszew, a także posłuchać, jakie cele producent wyznaczył sobie na kolejny rok. Goście podzieleni zostali na cztery grupy, dla których przygotowano pięć bloków tematycznych obejmujących m.in. pokazy obróbki 11 maszyn pracujących na żywo, w tym dwóch, które swoją premierę miały na targach EMO w Mediolanie.Ostatni dzień wystawy poświęcony był z kolei technologiom przyszłości. Przygotowany z myślą o pasjonatach nowoczesnych technologii program obejmował m.in. najnowsze rozwiązania z zakresu finansowania innowacyjności, Przemysł 4.0, NX CAD/CAM orazTraining Academy.

Jak mówią organizatorzy, ważnym punktem drzwi otwartych były również spotkania z dostawcami, klientami i kooperantami DMG MORI, które dały asumpt do wzajemnego poznania się, zacieśnienia współpracy i zawiązania nowych porozumień. 

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również