Dni Druku 3D po raz kolejny na targach STOM

targi STOM 2020 © Raven Media

Udostępnij:

Dni Druku 3D to wydarzenie, które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „WSPAK”, a obecnie jest największym wydarzeniem tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest SIT Polska. 

XII edycja targów Dni Druku 3D, podobnie jak cała Przemysłowa Wiosna, została przeniesiona z marca na wrzesień. Udział w targach umożliwi zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku. Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł poszerzyć swoją listę kontaktów biznesowych.Dni Druku 3D organizowane co roku podczas tzw. „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” potwierdzają swoją pozycję w branży, gdzie uznawane są za najważniejszą i największą tego typu imprezę nie tylko w Polsce, ale i Europie środkowo-wschodniej. Z roku na rok gromadzą coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ostatnią edycję obejrzało przez trzy dni ponad 16 tysięcy zwiedzających.

W targach uczestniczyli również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawili się na nich wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z roku na rok wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Ostatnia edycja była wyjątkowa z uwagi na kolejne programy finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Wiele podmiotów związanych z przemysłem, edukacją i innymi branżami miało okazję znalezienia możliwości wdrożenia nowych technologii.


TOP w kategorii


#Wydarzenia

Druk 3DŹródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również