Dni otwarte DMG Mori w Pleszewie

© DMG Mori

Udostępnij:

W dniach 24-27 listopada DMG Mori w Pleszewie otwiera swoje podwoje. 

W trakcie dni otwartych będzie można zobaczyć na żywo, jak działa oprogramowanie CELOS, poznać zalety modeli V z serii ecoMill, a także podziwiać pracę 11 maszyn z portfolio producenta.Tegoroczną imprezę uświetni również polska premiera dwóch obrabiarek prezentowanych na targach EMO w Mediolanie. Będzie to zatem doskonała okazja do zapoznania sie z najnowszymi produktami firmy.

DMG MORI SEIKI Polska to firma działająca na rynku polskim od 15 lat, jest jedną z ponad 100 Spółek grupy DMG MORI SEIKI na świecie odpowiedzialną za doradztwo, sprzedaż, szkolenia, serwis i części zamienne. Obecnie spółka zatrudnia przede wszystkim wysoko wykwalifikowanych specjalistów obróbki skrawaniem oraz techników i inżynierów serwisu.

Firma oferuje zaawansowaną technologię, spory wybór obrabiarek oraz serwis i części zamienne. Inżynierowie serwisu zlokalizowani są w kilkunastu regionach naszego kraju, co daje sprawny kontakt z klientem.Źródło: DMG Mori

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również