Dni Otwarte Hermle

© Hermle

Udostępnij:

 

Ponad 2600 gości w ciągu czterech dni odwiedziło wystawę Open House w firmie Hermle AG. W tym czasie swoją premierę miało nowe centrum obróbcze C 52 U MT dynamic.

W trakcie dni otwartych (22-25 kwietnia 2015 r.) siedzibę Hermle w Gosheim w Niemczech odwiedzili przedstawiciele ok. 1100 firm, z tego 800 osób przyjechało z 40 państw, w tym m.in. z Czech, Słowacji, Polski, Turcji, Skandynawii, Włoch, Beneluksu, Węgier, Hiszpanii, Szwajcarii i Austrii.Ponad 100 prezentacji pracy maszyn pozwoliło odwiedzającym poznać sposób produkcji i montażu elementów wytwarzanych za pomocą centrów obróbczych marki Hermle. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przede wszystkim nowa hala montażowa, gdzie składana jest największa obrabiarka Hermle, czyli 33-tonowa C 60 U. W nowej hali montowane są także systemy robotów do automatyzacji maszyn o nazwie HLS (Hermle-Leibinger Systemtechnik GmbH).

Pokazy specjalne
Oprócz produktów Hermle w czasie imprezy można było zapoznać się z całym spektrum technologii związanych z frezowaniem. 60 wystawców prezentowało swoje rozwiązania z zakresu mocowania, CAD/CAM, technik sterowania i pomiaru.

Najnowsza maszyna C 52 U MT dynamic swoje możliwości zademonstrowała w trakcie symultaniczniej, 5-osiowej obróbce wirnika. Z kolei nowe, opatentowane oprogramowanie HACS (Hermle Automation Control System) prezentowało, jak w sposób niezawodny i w pełni zautomatyzowany można zarządzać obsługą i zmianą palet.

 

www.hermle.de

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również