Dni Otwarte RoTec Polska za nami

RoTec Polska, targi, konferencja © RoTec Polska

Udostępnij:

W Tychach w dniach 11-12 kwietnia odbyły się Dni Otwarte RoTec Polska, podczas których odbyło się seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania. W wydarzeniu wzięło udział ok. 200 osób ze 120 firm z całej Polski.

Podczas wydarzenia była okazja poszerzenia wiedzy na temat oferowanych przez firmę technologii w zakresie wyważania oraz mycia przemyłowego i odtłuszczania. Uczestnicy mogli wziąć udział w teoretycznych szkolenia z mycia przemysłowego, a także zapoznać się z praktycznym użyciem maszyn myjących i wyważających. W programie znalazły się testy mycia na automatycznych myjkach wodnych i rozpuszczalnikowych firmy Ecoclean oraz na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno. 


Dodatkowo zaprezentowane zostały natryskowe myjki warsztatowe firmy RoTec Polska oraz nowość w portfolio produktów – urządzenia do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic.

Na wydarzeniu byli obecni przedstawiciele firm oferujących rozpuszczalniki i detergenty do mycia przemysłowego - Safechem i DST.  Organizatorzy wydarzenia dziękują za uczestnictwo.


TOP w kategorii
Źródło: RoTec Polska

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również