Dni Otwarte w Automationstechnik

Dni otwarte Automationstechnik © Automationstechnik

Udostępnij:

Na niezwykle odważny, oryginalny i zarazem dość nietypowy sposób promocji – jak na swoją branżę – zdecydowała się firma Automationstechnik z Krakowa. W czwartek i piątek 18-19 października 2018 r. odbyła się pierwsza edycja Dni Otwartych firmy. Stała ekspozycja techniczno-handlowa zlokalizowana w hali montażowej AT, zamieniła się na dwa dni w przestrzeń przypominającą targi wyposażenia przemysłowego.


Największym zainteresowaniem – oprócz oferty projektowania i budowy zautomatyzowanych maszyn, szytych na miarę przemysłu 4.0 – cieszyły się produkty przeznaczone do bezpośredniego wdrażania zasad Lean Manufacturing firmy Orgatex, a także aluminiowy system montażowy Boscha Rexrotha. Wśród odwiedzających firmę nie brakowało również osób zainteresowanych poprawą ergonomii przy pomocy podnośników stanowiskowych Bloksma oraz optymalizowaniem logistyki zakładowej z pomocą produktów firmy K.Hartwall.

Równie dużą popularnością cieszyły się urządzenia specjalistyczne, takie jak nitownice radialne firmy Friedrich, prasy Mader Pressen czy podajniki wibracyjne Fimotec-Fischer.


TOP w kategorii
Październikowe wydarzenie było niewątpliwie dobrym doświadczeniem – zarówno dla uczestników, jak i organizatorów – którzy już dzisiaj zapraszają do współpracy oraz na kolejną edycję.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również