Dni Otwarte w Automationstechnik

Automationstechnik
Reklama
Reklama

Na niezwykle odważny, oryginalny i zarazem dość nietypowy sposób promocji – jak na swoją branżę – zdecydowała się firma Automationstechnik z Krakowa. W czwartek i piątek 18-19 października 2018 r. odbyła się pierwsza edycja Dni Otwartych firmy. Stała ekspozycja techniczno-handlowa zlokalizowana w hali montażowej AT, zamieniła się na dwa dni w przestrzeń przypominającą targi wyposażenia przemysłowego.

Największym zainteresowaniem – oprócz oferty projektowania i budowy zautomatyzowanych maszyn, szytych na miarę przemysłu 4.0 – cieszyły się produkty przeznaczone do bezpośredniego wdrażania zasad Lean Manufacturing firmy Orgatex, a także aluminiowy system montażowy Boscha Rexrotha. Wśród odwiedzających firmę nie brakowało również osób zainteresowanych poprawą ergonomii przy pomocy podnośników stanowiskowych Bloksma oraz optymalizowaniem logistyki zakładowej z pomocą produktów firmy K.Hartwall.

Równie dużą popularnością cieszyły się urządzenia specjalistyczne, takie jak nitownice radialne firmy Friedrich, prasy Mader Pressen czy podajniki wibracyjne Fimotec-Fischer.

Reklama

Październikowe wydarzenie było niewątpliwie dobrym doświadczeniem – zarówno dla uczestników, jak i organizatorów – którzy już dzisiaj zapraszają do współpracy oraz na kolejną edycję.

Reklama

Źródło: Automationstechnik Sp. z o.o.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama