Dni Otwarte ze zrobotyzowanym spawaniem

Preview
Roboty Przemysłowe
Reklama
Reklama

Firma Roboty Przemysłowe wraz z firmą Stigo cyklicznie organizują Dni Otwarte ze zrobotyzowanym spawaniem. Tematami wiodącymi tych spotkań są spawanie z użyciem robotów oraz cięcie i ukosowanie stali z użyciem technologii plazmowej.

W takcie Dni Otwartych specjaliści z zakresu robotów, oprzyrządowania, źródeł prądowych, technologii i integracji systemów stanowisk spawalniczych dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami seminarium. Prezentowane są również biznesowe aspekty inwestycji w zrobotyzowane stanowiska. Ponadto poruszane są zagadnienia z Lean Management oraz Kaizen. Oferta Dni Otwartych kierowana jest jest przede wszystkim do przedstawicieli firm z branży przemysłu ciężkiego oraz FMCG.

Reklama

Ważnym elementem każdych Dni Otwartych są pokazy spawania na zrobotyzowanym stanowisku spawalniczym, a także zrobotyzowanego cięcia i ukosowania stali za pomocą technologii plazmowej.

W styczniu odbyły się już trzy takie spotkania. Najbliższe planowane jest na 14 marca w godzinach 9:00-16:00.

Powiązane firmy

Reklama

Miejsce spotkania: Góra Libertowska 47, 30-444 Libertów koło Krakowa
Potwierdzenie uczestnictwa do 11 marca na adres marketing@robotyprzemyslowe.eu lub telefonicznie (+48) 660 623 565.
Koszt uczestnictwa: 100 zł/os.

www.robotyprzemyslowe.eu

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama