Do składowania małych części

©

Udostępnij:

Logimat to regał windowy z wieloma funkcjami podstawowymi i unikalnymi opcjami dodatkowymi, który nie tylko znacząco poprawia wydajność procesów magazynowych, ale też zapewnia ergonomiczne i bezpieczne działanie magazynu.

Jak podaje producent, Logimat umożliwi skrócenie czasu pokonywania dróg kompletacyjnych o ponad 70%, a w porównaniu do rozwiązań statycznych potrzebuje do 90% mniej powierzchni magazynowej. Zautomatyzowane procesy i ergonomiczna konstrukcja pozwolą zwiększyć wydajność o ponad 20%. Automatyczna kontrola wymiarów tacy pozwala na zamieszczenie składowanego towaru w dozwolonych wymiarach zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zaletą tego rozwiązania jest także kompaktowa konstrukcja wyróżniająca się ekonomicznymi i przestrzennymi korzyściami.Monitoring szybu windy kontroluje prawidłowe położenia tac w gniazdach i zabezpiecza przed potencjalną kolizją z windą podczas jej ruchu. Tace przechowywane są w odstępach ze skokiem co 25 mm.

Regał windowy Logimat charakteryzuje się również ergonomicznymi rozwiązaniami. Miejsca przechowywania wskazywane jest za pomocą wskaźnika laserowego, a bezdotykowa listwa potwierdzeń pod oknem dostępowym zwiększa wydajność kompletacji. Ponadto wysokość podawania tacy można dostosować do pracownika.


TOP w kategorii
Źródło: SSI Schafer

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również