DPS Forum 2015 dla użytkowników SOLIDWORKS

© CC/Wikimedia

Udostępnij:

Już 28 października odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS pod szyldem DPS Forum 2015. To wydarzenie skierowane jest do inżynierów, którzy pracują na profesjonalnych aplikacjach i programach komputerowych.

DPS Software zajmuje się dostarczaniem systemów 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Pod koniec października w ramach DPS Forum 2015 XIV Spotkania Użytkowników SOLIDWORKS, będzie można zapoznać się z nowościami firmy. DPS Forum 2015 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, który od niedawna zmienił nazwę na PGE Narodowy.DPS Software jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCAM w Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Działalność DPS Polska związana jest również z usługami projektowymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi.Źródło: DPS Software

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również