DPS Forum 2015 dla użytkowników SOLIDWORKS

Już 28 października odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS pod szyldem DPS Forum 2015. To wydarzenie skierowane jest do inżynierów, którzy pracują na profesjonalnych aplikacjach i programach komputerowych.

DPS Software zajmuje się dostarczaniem systemów 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Pod koniec października w ramach DPS Forum 2015 XIV Spotkania Użytkowników SOLIDWORKS, będzie można zapoznać się z nowościami firmy. DPS Forum 2015 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, który od niedawna zmienił nazwę na PGE Narodowy.

DPS Software jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCAM w Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Działalność DPS Polska związana jest również z usługami projektowymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi.

Źródło: DPS Software


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.