Duże zainteresowanie medialne targami ITM

Speakers Corner © MM

Udostępnij:

O pozycji targów ITM Polska świadczy nie tylko duża liczba wystawców oraz zwiedzających. To również ogromne zainteresowanie ze strony świata mediów.

Na targi przybyło ponad 100 dziennikarzy branżowych. Jak dotąd pojawiło się już ok. 700 publikacji i wzmianek medialnych na temat tego wydarzenia. I to nie tylko w mediach, które na co dzień zajmują się tematyką przemysłową, ale również w mediach ogólnopolskich, jak chociażby w Polsat News i TVP Info, a nawet w telewizji śniadaniowej. W gronie tym są i nasi dziennikarze, którzy każdego dnia w ramach prowadzonego MM Newsroomu wysyłają specjalny, targowy newsletter z najważniejszymi informacjami targowymi.Pod względem zainteresowania medialnego targi ITM Polska należą do ścisłej czołówki krajowej. Żadne inne targi przemysłowe nie przyciągają tylu przedstawicieli ze świata mediów.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również