Dwa miesiące do największych targów górniczych w Europie

© Vogel

Udostępnij:

Już za niemal dokładnie dwa miesiące rozpoczną się Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „Katowice”. Organizatorem tego największego wydarzenia w branży górniczej w Europie jest Polska Technika Górnicza. 

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE” mają już ponad 30-letnią tradycję (dawny SIMMEX). Targi organizowane są co 2 lata w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o powierzchni 35 000 m2 oraz w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo – koncertowej „Spodek”. W ostatniej edycji targów, w roku 2015, uczestniczyło ponad 400 firm z 19 krajów. Ekspozycję odwiedziło ponad 25 tys. profesjonalistów, w tym misje gospodarcze m.in. z Ukrainy, Wietnamu, Chin, Niemiec, Kolumbii, Chile i Wielkiej Brytanii. Bardzo licznie reprezentowane były kierownictwa kopalń, centrów wydobywczych oraz spółek węglowych.Oferta prezentowana na targach obejmuje kompleksowe usługi dla górnictwa. Targom towarzyszą międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczą przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego i europejskiej nauki.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „Katowice 2017” odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 01 września 2017 r.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach w hali A na stoisku 136.Źródło: Polska Technika Górnicza

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również