Dwie nowe przecinarki taśmowe od Eurometal

© Eurometal

Udostępnij:

Zastosowanie precyzyjnych prowadnic w przecinarkach jest jednym z najważniejszych elementów.

Eurometal przedstawił dwie nowe przecinarki taśmowe do różnych zastosowań.Przecinarka taśmowa typ H-260 HB (na zdjęciu)

Dwukolumnowy automat hydrauliczny umożliwiający cięcie prostopadłe do osi ciętego materiału (bez możliwości cięcia pod kątem). Maszyna wyposażona w precyzyjne prowadnice taśmy tnącej wykonane z węglików spiekanych oraz hydrauliczne napinanie taśmy. Zmiana prędkości skrawania jest realizowana przez falownik. W wyposażeniu standardowym przecinarka posiada: układ chłodzenia, układ czyszczenia taśmy, oświetlenie robocze, rolotok długości 2 m.Przecinarka taśmowa typ S-6240 SA

Półautomat hydrauliczny typ „nożycowy”. Przecinarka umożliwia cięcie pod kątem w lewo do -600 oraz w prawo do +450. Szybkość opadania ramienia (posuw) realizowana hydraulicznie. Maszyna wyposażona w precyzyjne prowadnice taśmy tnącej wykonane z węglików spiekanych oraz hydrauliczne napinanie taśmy. W wyposażeniu standardowym przecinarka posiada: układ chłodzenia, układ czyszczenia taśmy, oświetlenie robocze, rolotok długości 2 m.

Źródło: Eurometal

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również