Dwie szlifierki na stoisku Lakfam

Lakfam
Reklama
Reklama

Podczas targów ITM Polska 2018 firma Lakfam J. Zakrzewski, A. Zakrzewski prezentuje dwie nowe szlifierki - do ostrzenia pił tarczowych oraz ostrzenia frezów.

Szlifierka sterowana w pięciu osiach ASP-631F WL(E) przeznaczona jest do zautomatyzowanego ostrzenia pił tarczowych z zębami o zarysie łukowym do średnicy 630 mm z możliwością pogłębiania, profilowania, nacinania nowych zębów w płaszczyźnie przyłożenia i natarcia.

Reklama

Z kolei automatyczna szlifierka sterowana w pięciu osiach ASP-631F SL5 przeznaczona jest do ostrzenia frezów oraz innych narzędzi obrotowych wzdłuż linii śrubowej o średnicy do 160 mm. Ostrzenie powierzchni natarcia i przyłożenia odbywa się w cyklu automatycznym.

Reklama

Źródło: Lakfam

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama