Dwukierunkowy moduł pamięci danych

© Balluff

Udostępnij:

Firma Balluff oferuje małogabarytowy, dwukierunkowy moduł pamięci danych zaprojektowany do zastosowań w ciasnych przestrzeniach montażowych.

Oznacza to, że moduły mogą wykonywać swoją pracę wraz z zainstalowaną pamięcią. Kolejną zaletą jest to, że po zmianie maszyny wszystkie dane, takie jak liczba przebytych cykli, wyniki pomiaru udarów i wibracji czy też interwały smarowania i wymiany oleju, są uzyskiwane bezpośrednio.Nakład pracy przy instalacji i parametryzacji modułu jest minimalny. Do stabilnej, pozbawionej błędów dwukierunkowej wymiany danych wystarcza standardowy kabel między głowicą frezującą i kontrolerem. Kabel jest podłączony do interfejsu głowicy frezującej w ringu systemowym. Transmisja danych jest odporna na szumy i zaburzenia elektromagnetyczne. Pojemność pamięci modułu wynosi 14 segmentów po 64 bajty danych każdy. Moduł ma stopień ochrony IP 67 i wymiary 34 × 16 × 8 mm.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również