Dyskutowali o polskim przemyśle

Speakers Corner © MM

Udostępnij:

Już po raz kolejny doświadczeni specjaliści podzielili się swoją wiedzą w zakresie nowoczesnych modeli zarządzania przedsiębiorstwem oraz kierunków rozwoju przemysłu. W trakcie targów ITM w Poznaniu redakcja czasopisma MM Magazyn Przemysłowy zorganizowała MM Speakers Corner.

Debata podzielona była na cztery panele. W pierwszym części paneliści skupili się na analizie polskiego przemysłu. Drugi panel poświęcony był Przemysłowi 4.0. W trzecim panelu zaproszeni goście skupili się na wyzwaniach dla polskiego przemysłu. Ostatnia część spotkania poświęcona była inwestycjom w innowacje.W debacie uczestniczyli specjaliści z różnych branż, którzy dzielili się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz wnioskami, jakie wypływają z obserwacji zmian zachodzących w polskim przemyśle. Spotkanie prowadził dziennikarz telewizyjny Radosław Brzózka.W każdym panelu do wygrania były także trzy nagrody w ramach loterii wizytówkowej: profesjonalny zestaw narzędzi Garant w skórzanym etui ufundowany przez firmę Perschmann Hoffmann Group, kompaktowy wkrętak z uchwytem na bity firmy WIHA oraz roczna prenumerata MM Magazyn Przemysłowy.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również