Dzielona dławnica kablowa z certyfikowanym stopniem szczelności

dławnica do przeprowadzania kabli © icotek

Udostępnij:

Dławnica KVT-ER jest najnowszym produktem dodanym do istniejącego asortymentu dzielonych dławików kablowych. Niezwykle wytrzymały dławik KVT-ER służy do przeprowadzania i uszczelniania kabli z i bez konektorów, węży hydraulicznych i pneumatycznych. Dławik kablowy oparty jest na rozmiarach metrycznych M25, M32, M50 i M63.

Dławik KVT-ER spełnia wymagania w zakresie stopnia ochrony IP – IP65, IP66, IP67 i IP68 – certyfikowane zgodnie z normą EN 60529. Wysoki stopień szczelności został osiągnięty dzięki dużemu dociskowi dławnicy na moduły uszczelniające oraz zintegrowanej uszczelce. Trzymanie przewodów jest zapewnione zgodnie z normą EN 62444. Aktualnie produkt jest w trakcie certyfikacji „c UR us” oraz NEMA TYPE 12 / 4X.

Ze względu na dzieloną budowę dławnicy, modernizacja lub obsługa serwisowa jest bardzo łatwa. Przeciwnakrętka jest zawarta w dostawie. Certyfikaty i próbki są dostępne bezpośrednio od icotek.

Źródło: icotekUdostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również