Dzień otwarty w firmie Oberon 3D

© Oberon 3D

Udostępnij:

 

W dniach 27 oraz 28 stycznia 2015 r. odbędzie się uroczyste otwarcie siedziby firmy Oberon 3D L. Pietrzak i Wspólnicy Sp. j. w nowej lokalizacji w Tychach.

Podczas otwarcia nowej siedziby odbywać się będą prezentacje produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy. Klienci oraz osoby zainteresowane współpracą będą mogli bezpośrednio zapoznać się z możliwościami urządzeń. Do dyspozycji gości demo room wyposażono m.in. w maszyny Aberlink – Axiom Too oraz Zenith Too 1500, OGP – Flash/CNC 200, ramię pomiarowe CimCore 7525 SI, traker optyczny PROCMM 3500 firmy NDI, skaner światła białego Shining 3D.Wśród ekspozycji znalazjdą się również urządzenia firmy Mahr: konturograf XC 20, mikroskop z oprogramowaniem M3 – MM 320, chropowatościomierz bezślizgaczowy M400, wysokościomierz 817 CLM, ręczne narzędzia pomiarowe. Produkty ze swojej oferty przedstawi także firma Renishaw: urządzenie do niestandardowej kontroli wymiarowej – Equator ,interferometr laserowy XL 80 oraz sondy: TP20, TP200, SP25M i głowice pomiarowe do maszyn współrzędnościowych: PH10 PLUS, PH20.

Nowa siedziba firmy Oberon 3D zlokalizowana jest w Tychach. Na ponad 800m2 znajduje się centrum serwisowe, laboratorium pomiarowe i kalibracyjne oraz strefa pokazowa z szerokim zapleczem technologicznym wyposażonym w maszyny i systemy pomiarowe Aberlink, CimCore, OGP, NDI, Mahr, Shining 3D.

www.oberon3d.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również