e-prowadnik E2 mikro

e-prowadnik E2 mikro © igus

Udostępnij:

Podczas targów motoryzacyjnych IAA firma igus zaprezentowała rozwiązanie dla ruchomych i zasilanych energią systemów e-prowadnik E2 mikro.

Jest to e-prowadnik zaprojektowany specjalnie dla małych przestrzeni instalacyjnych i jest już stosowany w elektrycznych drzwiach przesuwnych. Dostępny jest w różnych rozmiarach, aby umożliwić zastosowanie w szerokiej gamie scenariuszy w motoryzacji, począwszy od wycieraczek do szyby a skończywszy na tylnych klapach. e-prowadnik E2 mikro jest optymalnie dostosowany do bezpiecznego zapewnienia dostaw energii i sygnału.Przy wymiarach 4,5 mm jest najmniejszym e-prowadnikiem z tworzywa sztucznego na świecie i idealnie sprawdza się nawet w najbardziej ciasnych przestrzeniach. Serie e-prowadników E2C.10 i E2C.15, wykonane z materiału o wysokiej wydajności igumid G, wykazują odporność na temperatury od -40 do + 80°C i umożliwiają rozwinięcie prędkości do 3 m/s2.

Dzięki małym skokom E2 mikro zapewnia cichą pracę, a stosunkowo duże pręty sprzęgające pomiędzy ogniwami gwarantują długą żywotność. Ze względu na ich niską masę, są szczególnie zalecane do bardzo dynamicznych zastosowań.

Źródło: igus

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również