EAGLE pokaże wycinarkę laserową o mocy 12 kW na STOM-LASER 2017

Preview
Eagle
Reklama
Reklama

Firma Power-Tech, producent wycinarek laserowych EAGLE, pragnie zaprosić Państwa na targi STOM w Kielcach (Salon Technologii Obróbki Metali), które odbędą się w dniach 28–30.03.2017 r.

Targi STOM, to znakomita okazja na zobaczenie najnowszych technologii, obrabiarek, maszyn i narzędzi oraz materiałów stosowanych do obróbki metali i blach. W tym roku firma Power-Tech będzie obecna w pawilonie E, na stoisku numer 10.

Reklama

Podczas targów firma Power-Tech zaprezentuje wycinarki laserowe:

  • EAGLE iNspire 1530 12 kW – premierowy pokaz wycinarki z głowicą EAGLE eVa
  • eSmart 1530 3 kW – ekonomiczna, tania w zakupie i eksploatacji seria

Power-Tech zaprezentuje swoje topowe maszyny, między innymi zaawansowany technologicznie laser iNspire 1530 o mocy 12kW, wyposażony w innowacyjną głowicę tnącą EAGLE eVa. Wycinarki o tej mocy pozwalają uzyskiwać najwyższe prędkości cięcia sięgające 150 m/min oraz pozycjonowania 350 m/min i przyspieszenia rzędu 6G.

Powiązane firmy

Reklama

Podczas targów przeprowadzone zostaną pokazy cięcia na maszynie o mocy 12 kW, między innymi detali o grubości 5 milimetrów z prędkością 20 m/min.

Preview

Jest to już X, jubileuszowa edycja Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi. Technologia obróbki laserowej w ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością podczas tej imprezy. Nie inaczej będzie w przypadku tegorocznej edycji. Na mapie targowej kieleckie STOM-LASER 2017 jest odpowiednim miejscem dla wszystkich zainteresowanych obróbką laserową, technologią cięcia stali oraz automatyzacją produkcji. Dla potencjalnych klientów jest to szansa, aby zobaczyć nowości z branży. Ponadto organizatorzy imprezy przygotowali dla zwiedzających szereg wydarzeń towarzyszących. Zaplanowano m.in. „Seminarium obróbki laserowej”, szczególnie interesujące dla firm poszukujących wycinarki laserowej. Dodatkowo organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w seminarium „Innowacyjne technologie materiałowe w praktyce" oraz „Innowacje szansą krajowego sektora techniki płynowej”.

Źródło: Eagle

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama