EFL zdobywcą nagrody NOBILATUM

© EFL

Udostępnij:

EFL został uhonorowany prestiżową nagrodą NOBILATUM 2014 dla najlepszych instytucji finansowych w Polsce. Firma została jednym ze zwycięzców rankingu, przygotowanego w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród największych podmiotów gospodarczych w kraju. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Nagrody NOBILATUM przyznaje redakcja miesięcznika Polish Market. Redakcja Polish Market we współpracy z SGH przeprowadziła badanie wśród podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców indywidualnych działających na polskim rynku. Na przełomie czerwca i lipca 2014 r. firmy z listy Pereł Polskiej Gospodarki - rankingu opracowywanego od 12 lat przez redakcję Polish Market -otrzymały ankietę, na podstawie której redakcja wytypowała najlepsze podmioty. Nagrody NOBILATUM 2014 zostały przyznane w dziewięciu kategoriach. Wybierając najlepsze firmy, redakcja magazynu zwracała uwagę zarówno na liczbę wskazań, jak i ocenę współpracy z danym bankiem, zakładem ubezpieczeń, brokerem ubezpieczeniowym czy firmą leasingową. 

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 29 września br. w Warszawie. Podczas gali odbyła się również debata na temat bezpieczeństwa usług finansowych.

 – Nagroda NOBILATUM jest dla nas niezwykle ważnym wyróżnieniem. Otrzymaliśmy tytuł najlepszej instytucji finansowej w Polsce w kategorii leasing. Nagroda ta docenia i honoruje 23 lata aktywnego uczestnictwa EFL w rozwoju przedsiębiorczości i utwierdza nas w przekonaniu, że realizowana przez nas strategia dostarczania kompleksowej oferty wspierającej inwestycje przedsiębiorców, jak również oferowanie wysokiej jakości usług, jest słuszna. We współpracy z naszymi Klientami oraz partnerami strategicznymi chcemy zdobywać uznanie na rynku oraz konsekwentnie budować silną instytucję finansową - powiedział Radosław Kuczyński, prezes EFL.

www.efl.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również