Ekologiczne i bezpieczne czyszczenie części

©

Udostępnij:

Firma MEWA, czołowy producent w segmencie tekstyliów przemysłowych, przedstawia urządzenie do ekologicznego czyszczenia maszyn i urządzeń MEWA BIO-CIRCLE. Stosowany w nim płyn do czyszczenia nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Tłuszcze, oleje, sole i pył ulegają rozkładowi biologicznemu przez znajdujące się w płynie mikroorganizmy.

Urządzenie oferowane jest w dwóch wersjach – mini i maxi. Urządzenie w mniejszej wersji – MEWA BIO-CIRCLE Mini – można łatwo przemieszczać. Dzięki zintegrowanej podstawie na kółkach może ono być przesuwane w dowolne miejsce i ustawiane tam, gdzie akurat jest niezbędne. MEWA BIO-CIRCLE Mini ma powierzchnię roboczą o wymiarach 610x500 mm (szer. x gł.). 

Wersja MEWA BIO-CIRCLE Maxi opracowana została jako stacjonarne urządzenie ze stołem roboczym. Charakteryzuje się ono optymalną wydajnością i trwałością, prostotą obsługi oraz dużą nośnością wynosząca do 220 kg. Duża powierzchnia robocza urządzenia o wymiarach 880x580 mm (szer. x gł) umożliwia czyszczenie również dużych części, które mogą być efektywnie czyszczone przy zastosowaniu długiego giętkiego przewodu, zaopatrzonego na końcu w odpowiedni pędzel.

www.mewa-service.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również