Eksperci od bezpieczeństwa chemicznego w Polsce

© Targi Kielce

Udostępnij:

Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016 i Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Chemicznego CHEM-SAFETY-EXPO już od 18 do 20 kwietnia w Kielcach.

Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego (ICCSS) w Warszawie oraz Targi Kielce organizują Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego oraz Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Chemicznego. Kongres CHEMSS 2016 zgromadzi międzynarodowych ekspertów, w celu zwiększania świadomości i wdrażania środków bezpieczeństwa i ochrony chemicznej. Wiodące tematy kongresu to m.in. cyberbezpieczeństwo, technologie podwójnego przeznaczenia, odpowiedzialne rolnictwo, etc.Równolegle ze Światowym Kongresem Bezpieczeństwa Chemicznego odbędą się targi CHEM-SAFETY-EXPO, gdzie swoją ofertę i nowoczesne rozwiązania zaprezentują firmy z branży.Wstęp na targi CHEM-SAFETY-EXPO jest możliwy tylko po rejestracji na stronie www.chem-safety-expo.pl i jest bezpłatny.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również