Elastyczne przewody serwo do bardzo niskich temperatur

przewód serwo chainflex® CF29 © igus

Udostępnij:

Firma igus wprowadza do swojej oferty nowy przewód serwo chainflex® CF29, który jest pierwszym na świecie przewodem elastycznym serwo, który może być z powodzeniem stosowany przy bardzo niskich temperaturach, nawet do -35°C.

Nowy przewód serwo chainflex® CF29 ma zapewnić jedocześnie dwa udoskonalenia w stosunku do innych tego typu przewodów. Jest przewodem serwo do e-prowadników o najmniejszym na świecie promieniu gięcia wynoszącym 6.8xd. Jest także pierwszym na świecie przewodem elastycznym serwo do e-prowadników mogącym mieć zastosowanie w temperaturach poniżej -35°C.Jego głównym przeznaczeniem ma być zastosowanie w maszynach z bardzo dynamicznym ruchem, jak na przykład w maszynach transportu bliskiego, obrabiarkach, jak również w zastosowaniach zewnętrznych oraz w chłodniach.Źródło: igus

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również