EMC Forum 2014

©

Udostępnij:

Firma Eaton bierze udział w imprezach z cyklu EMC Forum 2014, które odbywają się od września do listopada w wielu głównych miastach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki( EMEA).  W trakcie spotkań firma Eaton jako Advantage partner programu Technology Connect Partner EMC będzie demonstrować w jaki sposób Intelligent Power Pod, najnowsze zintegrowane rozwiązanie do zarządzania zasilaniem, może uprościć instalację infrastruktury zasilającej w środowiskach VSPEX opracowanych przez EMC.

Rozwiązanie firmy Eaton pomaga sprostać wielu wyzwaniom, przed którymi stają menedżerowie IT chcący zapewnić integralność danych, ciągłość prowadzenia biznesu i odporność systemu na usterki.„ Dzisiejsi menedżerowie IT potrzebują gwarancji ciągłości funkcjonowania swoich aplikacji opartych o środowiska wirtualizowane nawet w przypadku awarii zasilania. Wymagają rozwiązań do zarządzania zasilaniem, które łatwo integrują się z ich architekturą konwergentną – to tu do gry wkracza Intelligent Power Pod”, mówi Stefan Coote, menedżer produktu, Eaton EMEA.Rozwiązanie Intelligent Power Pod firmy Eaton to zintegrowany system zapewniający zasilanie awaryjne, rozdział i zarządzanie energią oraz obudowy dla wyposażenia IT i usługi serwisowe. System zapewnia ciągłość prowadzenia procesów biznesowych i elastyczność działania dzięki niezawodnej infrastrukturze fizycznej, pełnej integracji z hipernadzorcami oraz – w przypadku braku zasilania- wyzwalaniu automatycznej migracji wyposażenia wirtualizowanego do chmury lub lokalizacji zapasowej. Jest to możliwe dzięki użyciu oprogramowania Intelligent Power™ Manager firmy Eaton w połączeniu z systemami zarządzania maszynami wirtualnymi takimi jak vCenter oraz Site Recovery Manager firmy VMware.

Oprogramowanie Intelligent Power™ Manager posiada certyfikat EMC® VSPEX® Lab Validated® i integruje się w pełni z rozwiązaniami vSphere vMotion VMware oraz Hyper-V firmy Microsoft, umożliwiając użytkownikom wygodne i wydajne monitorowanie całej swojej instalacji IT wraz z infrastrukturą zasilającą z tej samej lokalizacji przy użyciu tego samego okienka do zarządzania. Program umożliwia również przedłużone działanie sieci, ochronę wyposażenia o znaczeniu krytycznym i ciągłość prowadzenia biznesu poprzez inicjowanie odzyskiwania sprawności systemu po awarii. Rozwiązania konwergentne oparte o system Intelligent Power Pod są w pełni zarządzalne, chronione i inteligentne - działając non-stop, zapewniają funkcjonowanie biznesu 24 h na dobę przez 365 dni w roku.

Goście odwiedzający stoiska Eaton na imprezach z cyklu EMC Forum będą mogli również dowiedzieć się więcej o zintegrowanych rozwiązaniach do zarządzania zasilaniem, które uzyskały ostatnio certyfikat Vblock Ready w ramach programu Technology Alliance Partner (TAP) firmy VCE. Firma Eaton otrzymała certyfikat Vblock Ready w lipcu br. i dzięki temu może dostarczać zaawansowane rozwiązania do zarządzania zasilaniem dla produktów Vblock Systems, które łącza w sobie najlepsze technologie firm Cisco, EMC oraz VMware.

Firma Eaton weźmie udział w następujących imprezach z cyklu EMC Forum 2014:

16 września Mainz, Niemcy
2 października, Utrecht, Holandia
28 października, Doha, Katar
29 października, Wiedeń, Austria
4 listopada, Rijad, Arabia Saudyjska
6 listopada, Sztokholm, Szwecja
13 listopada Warszawa, Polska
17 listopada, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
18 listopada, Mediolan, Włochy
20 listopada, Paryż, Francja

Więcej informacji o rozwiązaniu Intelligent Power Pod, zintegrowanym systemie zarządzania zasilaniem dla infrastruktury konwergentnej i hiperkonwergentnej, można znaleźć na stronie www.eaton.eu/live365. Więcej o rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasilaniem dla środowiska VSPEX EMC jest dostępnych na stronie
www.eaton.eu/vspex.

Udostępnij:

Drukuj
Josef Kraus
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również