Endress + Hauser rozszerza lokalizację w Lyonie

Endress + Hauser, zakład produkcyjny, Lyon © Endress+Hauser

Udostępnij:

Endress + Hauser rozszerzył swoje centrum do zaawansowanej analizy w Lyonie we Francji. Grupa zainwestowała 2 mln euro w nowy zakład produkcyjny i powierzchnię biurową, aby zaspokoić rosnący popyt w obszarze zaawansowanych analiz procesów.

Około 20 pracowników pochodzących z Lionu wspiera centra sprzedaży Endress + Hauser w całej Europie w zakresie stosowania i sprzedaży zaawansowanych technologii analitycznych, ze szczególnym uwzględnieniem działalności projektowej i usług posprzedażnych. Dziesięć centrów sprzedaży Endress + Hauser w całej Europie ma już na pokładzie specjalistów, którzy zajmują się tą złożoną dziedziną działalności.Produkcja specyficzna dla klienta

Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 630  będzie wykorzystywany do produkcji dostosowanej do potrzeb klienta i montażu kompletnych systemów analitycznych. Uzupełnieniem obiektu są biura, pomieszczenia do testów fabrycznych i przestrzeń zarezerwowana do wykorzystania w przyszłości. W sąsiednim budynku biurowym o powierzchni 1500 , który został otwarty w 2017 roku, znajduje się również regionalne biuro sprzedaży Endress + Hauser France. Dzięki całkowitej powierzchni 7 000  nieruchomość oferuje wystarczającą przestrzeń do dalszego rozwoju lokalizacji.Strategiczne skupienie

- Rozbudowa siedziby w Lyonie pozwala nam jeszcze lepiej wykonywać nasze doświadczenia w dziedzinie analizy procesów wśród naszych klientów - podkreślił Matthias Altendorf, dyrektor generalny Grupy Endress + Hauser podczas uroczystego otwarcia.  - Jest to dla nas ważny cel strategiczny i pomaga naszym klientom uzyskać więcej informacji z ich procesów - dodaje.

Rozszerza się portfel analiz

Zaawansowana analiza zapewnia natychmiastowe informacje dotyczące właściwości materiału i jakości produktu. Endress + Hauser stale rozwija swoje portfolio analiz, aby zapewnić monitorowanie parametrów jakości online, na przykład za pomocą technik spektroskopowych. Dzięki temu klienci mogą skrócić czas wprowadzania na rynek i zoptymalizować swoje procesy. Klienci z branż takich jak nauki o życiu, chemikalia, żywność i napoje oraz ropa i gaz mogą czerpać najwięcej korzyści z zaawansowanego portfolio analiz Endress + Hauser.

Zaawansowane technologie

Lokalizacja Lyonu łączy w sobie doświadczenie Endress + Hauser i jego oddziałów Kaiser Optical Systems i SpectraSensors pod jednym dachem. Analizatory Ramana firmy Kaiser Optical Systems są używane do badania składu i właściwości materiału cieczy, gazów i ciał stałych oraz umożliwiają pomiar charakterystyki produktu w czasie rzeczywistym. 

Źródło: Endress + Hauser

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również