ENEA rozszerza flotę pojazdów specjalistyczych

© Bumar

Udostępnij:

Fabryka Maszyn Bumar-Koszalin dostarczy dla ENEA OPERATOR 44 sztuki podnośników koszowych zabudowanych na podwoziach z napędem 4x4.

W ramach kontraktu do firmy ENEA OPERATOR trafi 28 podnośników typu PTM-16E, o wysokości roboczej 16m, zbudowanych na podwoziu Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI z napędem 4x4. Pojazdy zostaną wyposażone w wysięgniki o układzie teleskopowym, z izolowanym koszem obrotowym, który umożliwia pracę pod napięciem do 1000V oraz zapewnia maksymalny udźwig do 225kg.Pozostałe 16 sztuk stanowić będą podnośniki typu PTM-18E o podobnych parametrach jak PTM-16, ale zwiększonej wysokości roboczej wynoszącej 18 m. Pojazdy zbudowane zostaną na podwoziach Mercedes-Benz Sprinter 514 CDI 4x4.

Podnośniki te wykorzystywane będą jako podstawowy sprzęt do napraw i utrzymania sprawności sieci energetycznych na terenie działania ENEA OPERATOR.

ENEA OPERATOR Sp. z o.o. obejmuje swoimi działaniami 6 województw: wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko – pomorskie, lubuskie oraz niewielką części województwa dolnośląskiego oraz pomorskiego. Spółka obecnie obsługuje prawie 2,5 mln klientów.Źródło: Bumar

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również