ENERGETAB 2016 – setki wystawców i globalne marki

© Energetab

Udostępnij:

Od 13 do 15 września Bielsko-Biała będzie stolicą polskiej energetyki. W tym czasie u stóp Szyndzielni odbywać się będą 29. międzynarodowe targi energetyczne ENERGETAB 2016.

Wydarzenie zgromadzi ponad 740 wystawców z 22 krajów Europy i Azji, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty przeznaczone dla energetyki zawodowej i przemysłowej a także dla tzw. prosumentów. Prawie wszystkie, najbardziej znane globalne i krajowe firmy produkujące urządzenia dla energetyki, mają swoje stoiska na targach ENERGETAB.Ponad 50 innowacyjnych urządzeń i aparatów wystawcy zgłosili do konkursu „na szczególnie wyróżniający się produkt”, w którym wśród wielu prestiżowych wyróżnień najwyższym trofeum jest Puchar Ministra Energii.

Targom będą też towarzyszyły konferencje, seminaria oraz warsztaty organizowane przez partnerów targów, jak Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Stowarzyszenie Elektryków Polskich i inne izby czy stowarzyszenia branżowe a także indywidualne prezentacje wystawców.

Szczegółowe informacje są dostępne na www.energetab.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również