EPLA 2015 coraz bliżej …

©

Udostępnij:

Już w poniedziałek (21.09) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele branży tworzyw sztucznych i kauczuków. Będzie to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych w konkretnym segmencie rynku pomiędzy wystawcami a zwiedzającymi.

Przedsiębiorcy, którzy w tym roku zaprezentują swoją ofertę na targach EPLA 2015, należą do istotnych dostawców tworzy sztucznych, kauczuków oraz dodatków do przetwórstwa. Wśród profesjonalistów odwiedzających to wydarzenie z pewnością znajdą się przetwórcy tworzyw sztucznych i gumy oraz osoby szukające nowych kontaktów z dostawcami. Do Poznania przyjadą również reprezentanci rynku rosyjskiego zainteresowani maszynami i urządzeniami odlewniczymi oraz polistyrenem i kauczukiem. Wśród zagranicznych gości w Poznaniu pojawią się przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Republiki Tatarstanu oraz dyrektorzy i przedsiębiorcy pragnący nawiązać współpracę przemysłowo-technologiczną.Spotkanie nauki z biznesem
W ramach targów odbędzie się Salon Polimerowej Nauki Polskiej. Organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Wydawnictwo BUSINESS IMAGE spotkanie stanowi doskonałą okazję do nawiązania dialogu między środowiskiem biznesowym a naukowym. Założeniem projektu jest nagłośnienie wyników prac oraz dotacyjnych możliwości ośrodków badawczo-rozwojowych w obszarze chemii i polimerów, a także kompozytów. Będzie to również szansa na znalezienie przez przedsiębiorców naukowego partnera w obszarze transferu technologii. Patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.W tym samym czasie
Tegoroczna edycja Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA zlokalizowana zostanie w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w poniedziałek, wtorek i środę od 9.00 do 17.00, w czwartek od 9.00 do 16.00. W tym samym czasie na terenie targowym odbędzie się blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Pakfood.

Więcej informacji można znaleźć na stronie orgnizatora.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również