EPLA 2016 już za tydzień

© EPLA

Udostępnij:

W najbliższy poniedziałek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się kolejna edycja Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA. Wydarzenie organizowane wspólnie z blokiem wydarzeń skierowanych do przemysłu opakowaniowego i spożywczego potrwa od 26 do 29 września.

Wśród wystawców targów EPLA obecne będą firmy produkujące detale i formy wtryskowe, sita druciane i poliuretanowe, sita i siatki filtracyjne, ślimaki i cylindry do wtryskarek i wytłaczarek. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną także wyroby sylikonowe o szerokim spektrum zastosowań oraz rozwiązania do zarządzania odpadami z półproduktów i produktów, które są wykorzystane w przemyśle tworzyw sztucznych. EPLA to również pokaz maszyny, a wśród nich stołowa myjnia części PC 100M2 BIO działająca w obiegu zamkniętym prezentowana przez Kärcher sp. z o.o., czy wtryskarka EM150 SVP2 współpracującą z Chillerem firmy Eurochiller, na której będzie można zobaczyć zamontowany i pracujący moduł ruchów równoległych otwierania formy i ruchu wyrzutnika demonstrowana przez P.H.U. Wartacz.KONGRES

We wtorek, 27 września w pawilonie nr 10 odbędzie się IX Kongres Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Polsce. To spotkanie aktywnej części środowiska tworzyw sztucznych i miejsce do rozmowy o tym, co ważne w przemyśle polimerowym. Kongres otworzy prezentacja Waldemara Sobańskiego z Grupy Zakupowej Polimerowa Energia. Z kolejnym tematami wystąpią dr Marek Szostak z Politechniki Poznańskiej, Paweł Ślusarczyk z CD3D Sp. z o.o. oraz prof. Andrzej K. Łędzki reprezentujący Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. W programie dyskusje na temat trendów i tendencji w krajowym przetwórstwie tworzyw, technologii 3D i jej wpływowi na przemysł polimerowy i polimerowego mikroporowania. Spotkanie będzie także okazją do nagrodzenia najlepszych, najbardziej sprawnych finansowo przetwórców tworzyw operujących na polskim rynku w ramach nagrody POLYMER PROSPERITY 2016.

Więcej informacji na stronie www.congress.eplastics.pl.W TYM SAMYM CZASIE

Tegoroczna edycja Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA zlokalizowana zostanie w pawilonie 4. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w poniedziałek, wtorek i środę od 9.00 do 17.00, w czwartek od 9.00 do 16.00. W tym samym czasie na terenie targowym odbędą się targi Taropak, Logipak, Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro.

Więcej informacji znajduje się na www.epla.pl.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również