Euroguss 2018 już za dwa miesiące

Euroguss 2016 © Euroguss

Udostępnij:

W dniach 16-18 stycznia 2018 r. odbędzie się w Norymberdze kolejna edycja targów Euroguss, największej imprezy w branży odlewnictwa ciśnieniowego na Starym Kontynencie.

Podczas targów Euroguss, które odbędą się w Exhibition Centre Nuremberg, spotka się ok. 600 wystawców oraz 12 tys. zwiedzających z całej Europy. Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania, technologie, procesy produkcyjne oraz finalne produkty branży odlewniczej. Jest to jedyna impreza targowa w tej branży, w której prezentowane będą wszystkie elementy łańcucha produkcyjnego - od materiałów poprzez maszyny i urządzenia aż po wszelkiego rodzaju usługi. Wśród innowacyjnych technologii nie zabraknie maszyn CNC, form odlewniczych oraz metod łączenia.Podczas targów nie zabraknie również ekspertów rynkowych z Niemiec, jak i całej Europy, którzy będą poszukiwać nowych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii w branży odlewniczej.Źródło: Euroguss

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również