Ever Grupa laureatem konkursu „Jakość Roku 2008”, organizowanego przez Gazetę Prawną i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji

©

Udostępnij:

Ever Grupa, zostając laureatem konkursu „Jakość Roku 2008", stała się pierwszą firmą w branży czystościowej wyróżnioną tak prestiżową nagrodą. Przedsiębiorstwo to istnieje na rynku blisko 15 lat i ma liczne wyróżnienia, a teraz doczekało się nagrody, która stanowi swoiste ukoronowanie trudów i wysiłków, jakie wkłada, aby osiągnąć najwyższe standardy jakości świadczonych usług.

- Nasz sukces w konkursie jest efektem tego, że wymagamy od siebie więcej, niż często wymagają od nas klienci, a cele, które oni sobie stawiają, traktujemy jak swoje własne. Naszym mottem jest profesjonalne partnerstwo - mówi Mirosław Subczyński, prezes zarządu Ever Grupa Sp. z o.o. - Ever Grupa jest zaszczycona faktem, że kapituła konkursu „Jakość Roku" doceniła naszą pracę i konsekwencję w realizacji założonej strategii, tym bardziej że ocenę wyboru laureatów prowadziło Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, renomowana firma audytująca systemy jakości. Oczywiście wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, tak aby doskonalić nasze metody pracy, a tym samym dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym światowym poziomie - dodaje.
Ever Grupa to polska spółka dostarczająca specjalistyczne usługi outsourcingowe. Do 2004 roku podstawową działalnością firmy było świadczenie usług czystościowych - do realizacji takich zleceń zawsze używa ona sprzętu i środków chemicznych cenionych producentów. Dzięki zdobytemu wśród klientów uznaniu spółka wzbogaciła swoją działalność o usługi ochrony mienia, obsługi technicznej budynków i usługi restauracyjne. Ever Grupie zaufały firmy należące do liderów polskiego rynku, takie jak Ferrero Polska, Avon Polska, grupa hotelowa Accor i wiele innych, dla których jakość jest podstawowym kryterium wyboru dostawców.
- Sukces i zaufanie, jakim Ever Grupa została obdarzona przez swoich klientów, motywują nas do dalszego działania i szukania coraz doskonalszych rozwiązań. Dynamika spółki polega na nieustannym zaspokajaniu potrzeb klientów. Wszystko to sprawiło, że Ever Grupa dołączyła do prestiżowego grona laureatów programu „Jakość Roku 2008" - wyjaśnia Mirosław Subczyński.
Teraz Ever Grupa może z pełną odpowiedzialnością poszczycić się faktem, że sama wyznacza standardy jakości na polskim rynku w zakresie świadczenia usług czystościowych.www.grupaever.com.pl 

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również