Exide Technologies z tytułem „Dostawcy Roku”

Nagroda © Exide Technologies

Udostępnij:

Exide Technologies otrzymał od spółki Claas – producenta maszyn rolniczych – nagrodę „Dostawca Roku 2020” w kategorii „Jakość”. Jest to odznaczenie potwierdzające najwyższą jakość akumulatorów Exide, wysoki poziom obsługi posprzedażowej oraz udaną współpracę obu firm.Exide współpracuje ze spółką Claas od ponad 20 lat, dostarczając akumulatory na pierwsze wyposażenie do zaawansowanych maszyn rolniczych, takich jak kombajny czy traktory. Akumulatory dostarczane do fabryk Claas są produkowane w zakładzie Exide w Poznaniu, posiadającym niezbędne homologacje oraz certyfikaty ISO/IATF, będącym bezpośrednim dostawcą również do wielu innych producentów pojazdów. Stamtąd akumulatory trafiają do fabryk spółki Claas w Niemczech, we Francji i w Rosji. Oprócz akumulatorów Exide zapewnia producentowi maszyn rolniczych także usługi posprzedażowe.

- Z największą przyjemnością przyznaliśmy Exide tegoroczną nagrodę – mówi Johannes Hohenhorst, przedstawiciel Claas. – Chciałbym podziękować Exide za niezmienną, wysoką jakość ich produktów i usług. Wierzę, że to, co udało się wypracować dzięki naszej współpracy, będzie kontynuowane. Z kolei Michael Geiger, senior vicepresident, sales & marketing w Exide Technologies tłumaczy, że zespół firmy Exide Technologies jest dumny z tego, że jego praca została doceniona. - Jest to efekt zaangażowania i pracy zespołowej pracowników Exide, naszego doświadczenia na rynku, oryginalnego wyposażenia i ugruntowanej kooperacji z Claas - dodaje.

Źródło: Exide Technologies

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również