Faulhaber po raz kolejny „Ulubionym Dostawcą”

Faulhaber © Faulhaber

Udostępnij:

Heidelberger Druckmaschinen (Heidelberg) uhonorowało  Faulhaber tytułem „Ulubionego Dostawcy” w grupie produktów „Napędy Elektryczne”. Otrzymanie tego tytułu trzy razy z rzędu jest absolutną nowością dla Heidelberg.

- Heidelberger Druckmaschinen aktywnie wdraża digitalizację przemysłu druku cyfrowego zgodnie z mottem "Heidelberg goes digital". Nasi dostawcy stanowią tu istotny czynnik - powiedział Markus Vetter, szef zakupów elektroniki w Heidelberg.W tej ocenie liczą się różne wskaźniki wydajności. W tym zerowy współczynnik błędu w zakresie jakości produktu i procesów, ciągłe doskonalenie, partnerską współpracę oraz niezawodność w odniesieniu do logistyki. - Firma Faulhaber zdołała przekonać nas w odniesieniu do wszystkich tych trzech aspektów - dodał Helmut Braun, szef działu zapewnienia jakości/zakupów elektronicznych w Heidelberg.

Na ceremonii przyznania nagród dr Thomas Bertolini, dyrektor techniczny Faulhaber, podziękował HDM za uznanie i podkreślił - dla nas ta nagroda stanowi zachętę do kontunuacji prac nad najlepszym rozwiązaniem dla Heidelberg.

Źródło: Faulhaber

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również