FIBER LASER DAYS 2014 już we wrześniu

©

Udostępnij:

W dniach 10-11 września IPG Photonics organizuje w Gliwicach FIBER LASER DAYS 2014. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zdobyć wiedzę na temat laserów włóknowych.

Po raz pierwszy w Polsce dzięki firmie IPG Photonics istnieje okazja do zdobycia wiedzy z zakresu koncepcji budowy, szczegółów technicznych oraz technologii laserów włóknowych. W trakcie FIBER LASER DAYS 2014 będzie można wysłuchać referatów przedstawiających fakty dotyczące tej nowoczesnej technologii. Program serminarium zawierać będzie również przykłady zastosowania technologii w praktyce przemysłowej w Polsce. Referaty przygotowali przedstawiciele jednostek badawczych, uczelni technicznych, użytkowników i integratorów wykorzystujących technologię laserów włóknowych.Spotkanie odbędzie się w siedzibie IPG Photonics Sp. z o.o. w Gliwicach przy ul. Portowej 74.

Chętni do wzięcia w nim udziału mogą rejestrować się pod adresem: http://goo.gl/4U64Uv, a o szczegóły można zapytać, wysyłając maila na adres: [email zakodowany].

www.ipgphotonics.com

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również