Firma Colop Polska na targach STOM-LASER

Colop Polska, znakowarka © Colop Polska

Udostępnij:

W dniach 26-28 marca 2019 w Targi Kielce odbędą się targi STOM-LASER, podczas których zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie, urządzenia i rozwiązania obróbki materiałów stosowanych w przemyśle.


Wśród wystawców, w hali A na stoisku 107, znajdziemy firmę Colop Polska, która przedstawi swoją nowość – nową wersję światłowodowej znakowarki laserowej do metalu. Znakowarka została ulepszona dla jeszcze większego bezpieczeństwa i wygody użytkowników. Główną zmianą jest umieszczenie znakowarki w obudowie nieprzenikalnej dla promieniowania dzięki czemu urządzenie klasyfikuje się teraz do 1 klasy bezpieczeństwa. Oprócz tego wprowadzono elektryczny układ regulacji wysokości osi Z oraz wyposażono znakowarkę w zintegrowany system wyciągowy.


TOP w kategorii
Na stoisku zwiedzający będą mogli zobaczyć również wielkoformatowy ploter laserowy do cięcia M-900. Urządzenie to doskonale współpracuje z programami typu CAD i jest idealnym rozwiązaniem do znakowania oraz cięcia m.in. uszczelek gumowych, tworzenia prototypów, czy produkcji tabliczek znamionowych.
Specjaliści pokażą również jak znakować metal ploterem laserowym CO2 firmy Universal Laser Systems przy wykorzystaniu specjalnego środka do grawerowania metalu.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również