Firma GT85 wspiera młodzież

© GT85

Udostępnij:

Lubelska firma szuka kolejnych pracowników i inwestuje w młodzież.

GT85 wspiera lubelską młodzież, patentuje nowe rozwiązania i szuka kolejnych osób do pracy. Właśnie ruszyła rekrutacja do firmy.- W minionym roku zatrudniliśmy 30 nowych osób, w tym wielu po studiach wyższych i inżynieryjnych. Osoby posiadające kompetencje do pracy jako konstruktorzy urządzeń, automatycy, technologowie produkcji, ale także frezerzy, tokarze, elektromonterzy to dla nas cenni pracownicy. Aktualnie poszukujemy konstruktorów urządzeń i specjalisty ds. zakupów, nie mniej jednak zachęcamy wszystkie osoby, które są zainteresowane pracą w GT85 Polska do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się bieżące oferty oraz informacje o stażach i praktykach - mówi Zbigniew Kurant, Prezes Zarządu GT85 Polska.

GT85 Polska szuka umysłów ścisłych i dokłada starań, aby zaszczepiać w młodzieży zamiłowanie do techniki. W przeciągu ostatniego roku firma udzieliła wsparcia drużynie młodzieży z Kraśnika, która konstruowała własnego robota w ramach konkursu First Robotics Competition ogłoszonego przez NASA. Obecnie GT85 Polska uczestniczy w projekcie HYDROS wspierając studentów z Politechniki Lubelskiej w pracy nad pojazdem, który weźmie udział w Shell Eco Marathon – międzynarodowym wyścigu pojazdów o napędzie elektrycznym. Maszyna, której zawieszenie i przekładnię kierowniczą wykonała lubelska firma ma już za sobą pierwsze testy na torze w LeMans. GT85 Polska jest także sponsorem tegorocznych targów pracy na Politechnice Lubelskiej, które odbędą się w listopadzie.

- Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wspólna praca zespołu kompetentnych, otwartych i nie bojących się wyzwań ludzi. Dlatego też wspieramy drużyny z Lubelszczyzny, które reprezentują nasz region w międzynarodowych konkursach, takich jak First Robotics Competition i Shell Eco Marathon. Z takimi osobami chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo liczymy na to, że tacy właśnie ludzie zechcą być członkami naszej drużyny. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który docenia zaangażowanie swoich pracowników. Będziemy o tym przekonywać między innymi podczas tegorocznych targów pracy na Politechnice Lubelskiej - mówi Prezes Zbigniew Kurant.GT85 Polska to lubelska firma specjalizująca się w myciu przemysłowym, która zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku. Produkowane przez GT85 Polska maszyny i preparaty myjące adresowane są do klientów z branży motoryzacyjnej, lotniczej, odlewniczej, grzewczej, elektrotechnicznej, wydobywczej i innych.

Źródło: GT85

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również