Firma Kennametal uhonorowana przez BMW

©

Udostępnij:

 

Firma Kennametal Inc. znalazła się w gronie trzech dostawców uhonorowanych przez firmę BMW wyróżnieniem Supplier Innovation Awards w kategorii produktywność za rok 2014. Kennametal, jedyna firma dostarczająca rozwiązania narzędziowe nominowana do nagrody, została również doceniona za ponad 30 lat partnerskiej współpracy z BMW.

Jednym z powodów przyznania wyróżnienia przez firmę BMW były innowacyjne rozwiązania narzędziowe, które zwiększyły produktywność w fabryce bloków silnikowych w zakładzie produkcyjnym Steyr BMW
w Austrii. Firma Kennametal utworzyła tam zespół ds. rozwiązań technologicznych, który ściśle współpracował z BMW nad ulepszeniami zwiększającymi wydajność. 

– Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem naszej firmy z grona ponad 200 dostawców BMW – powiedział Gerald Gobau, wiceprezes i dyrektor generalny sektora narzędziowego Kennametal. – To wielkie uznanie i potwierdzenie dla naszej misji dostarczania innowacji docenianych przez klientów, którą staramy się realizować każdego dnia – dodał.

 Grupa BMW uważa innowacje za podstawę sukcesu ekonomicznego spółki oraz jej przyszłej konkurencyjności. Dla przemysłu samochodowego jedyna droga do sprostania przyszłym wyzwaniom wiedzie poprzez wysoki poziom kreatywności i wynalazczości. Grupa BMW uznaje ponadto swoich najbardziej innowacyjnych dostawców za kluczowych partnerów odgrywających szczególną rolę w udanym wdrażaniu nowych rozwiązań. Wyróżnienie Supplier Innovation  Award powstało jako hołd dla ich osiągnięć.

www.kennametal.com

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również