Firma Kipp gwarantuje ciągłość dostaw

hala produkcyjna © Kipp

Udostępnij:

Heinrich Kipp Werk zapewnia ciągłość dostaw mimo wyjątkowo trudnych wyzwań, przed jakimi stoją obecnie wszystkie niemalże przedsiębiorstwa.

W obliczu epidemii koronawirusa firma Kipp zmuszona była do podjęcia wszelkich niezbędnych kroków w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim klientom, dostawcom oraz pracownikom rozlokowanym na całym świecie.Obecnie zakład produkcyjny firmy w Sulz Am Neckar kontynuuje produkcję w pełnym zakresie, w dalszym ciągu gwarantując ciągłość dostaw.

Dostępny przez całą dobę jest także sklep internetowy firmy (www.kipp.pl), dzięki czemu zamówienia będą szybko realizowane i terminowo opuszczą centrum logistyczne.

Konsultanci z oddziału Kipp Polska są również do dyspozycji i mogą doradzić lub odpowiedzieć na wszelkie pytania.Źródło: Kipp

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również